A A A


Firma PTC jest jednym z liderów producentów oprogramowania do obliczeń inżynierskich na świecie. Oprogramowanie PTC Mathcad Prime 3.1 to prosty sposób na rozwiązywanie, analizowanie i udostępnianie wielu ważnych obliczeń technicznych. Przejrzysty i czytelny interfejs nie sprawi problemu nawet osobom zaczynającym pracę z programem.

Oprogramowanie posiada potężne możliwości obliczeniowe, dzięki czemu użytkownik może w przystępny sposób wykorzystać swoją wiedzę techniczną. Można tworzyć dokumenty używając pełnego zapisu matematycznego za pomocą symboli i jednostek.
PTC Mathcad Prime 3.1 to doskonałe środowisko obliczeniowe do komputerowego wspomagania projektowania CAD.

PTC Mathcad Prime 3.1 jest programem wszechstronnym, który można wykorzystać jako arkusz kalkulacyjny, dokument tekstowy, program do tworzenia prezentacji czy do zaprogramowania własnych funkcji. Otrzymane wyniki można przedstawić za pomocą wykresu, tekstu, grafiki czy animacji w jednym profesjonalnym dokumencie. Program reaguje na bieżąco automatycznie przeliczając wyniki po wprowadzeniu zmian oraz pozwala na weryfikacje poprawności wprowadzonych formuł i jednostek.